Menu

aleksandra czyta...

o książkach i nie tylko

Piękne złamane serca

aleksandra_czyta

sercaSara Barnard mieszka obecnie w Brighton. Mieszkała również w Kanadzie i pracowała w Indiach. Stara się odwiedzić wszystkie kraje Europy; do dziś udało się jej dotrzeć do trzynastu. Uwielbia książki i wszystko co z nimi związane. Piękne złamane serca to jej debiut literacki. 

Caddy i Rosie zawsze były nierozłączne. Aż w ich życiu pojawiła się Suzanne. Piękne złamane serca to niesamowita opowieść o dorastaniu i przyjaźni. Nie jest to łatwa przyjaźń, ani łatwa i miła historia. Jest za to bardzo prawdziwa i przejmująca. Poruszająca do głębi serca. W swej prostocie wciągająca i trzymająca w napięciu.

Ja byłam odważna.
Ona była szalona.
Razem sprawiałyśmy kłopoty.

Piękne złamane serca to opowieść o trzech dziewczynach, które już niedługo wkroczą w dorosły świat ale jeszcze wciąż są dziećmi. Historia opowiedziana z punktu widzenia Caddy i jej relacji z najlepszą przyjaciółką Rosie oraz wystawiająca tę przyjaźń na próbę znajomość z nowo poznaną Suzanne. 

Tak naprawdę nie można nic więcej powiedzieć. To po prostu trzeba przeczytać. Gorąco polecam! Nie tylko dla młodzieży. Lektura obowiązkowa.

 

Książkę otrzymałam od Wydawnictwa Insignis
Insignis_logo_nowe_final

© aleksandra czyta...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci