Menu

aleksandra czyta...

o książkach i nie tylko

A może nad morze?

aleksandra_czyta

logo_morzeKochani!
Spotkania zapoczątkowane w 2013 roku przez Bookfę z Lost In The Library oraz Beatę z Co warto czytać? trwają nadal. Przyświeca nam idea integracji i koleżeńskiej wymiany doświadczeń czytelniczych. W spotkaniach biorą udział blogerzy piszący o literaturze, pisarze, czytelnicy i inni. Wszystkich nas łączy miłość do książek. 

W tym roku przejmuję ostatecznie pałeczkę i wraz z Recenzjum wkraczamy do akcji jako organizatorzy, oczywiście z pomocą "starszych" koleżanek, które służą nie tylko radą.

Widzimy się w Sopocie 8 lipca 2017.

Spotykamy się po raz piąty. To nasz mały jubileusz. Ponownie miejscem naszego spotkania będzie Zatoce Sztuki, która gościła nas przez pierwsze trzy edycje imprezy.

1452248-Zatoka-Sztuki-to-miejsce-ktore-mialo-byc-przede-wszystkim-ostoja-kultury-ale

O wszystkich szczegółach wydarzenia będziemy was informować na bieżąco na naszej stronie na facebooku @amozenadmorzezksiazka

Dzisiaj mam dla was cudowną informację. Ponieważ ruszyły właśnie zapisy i chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Nie zwlekajcie gdyż liczba miejsc jest ograniczona!

Aby wypełnić formularz kliknij TUTAJ

 Do zobaczenia nad morzem!

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • dukaga

  No i super!Za 2 miesiace sie widzimy :)

 • bookfa

  Impreza trafiła w bardzo dobre ręce!
  Do zobaczenia!

 • aleksandra_czyta

  Dziewczyny! Ja już się nie mogę doczekać!

 • ewfor

  Mam nadzieję, że w tym roku się nie rozchoruję. Tak się już uzależniłam od tych spotkań, że nie wyobrażam sobie lata bez spotkania z Wami :)

 • aleksandra_czyta

  Ewuś, też mamy taką nadzieję.

© aleksandra czyta...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci